вход

АвторизацияЗакрыть

Зустрічайте XIV міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова»

06.05.2016Зустрічайте XIV міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова»

XIV міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» відбудеться 6 - 9 травня 2016 р.
Він традиційно проходить під час святкування Дня Львова у ексклюзивно відведеному для нього внутрішньому дворику Ратуші.  На «Флюгерах Львова» виросли цілі покоління слухачів і музикантів, а гурти, які починали тут свою кар'єру, вже стали зірками.

«Флюгери Львова» є найпопулярнішим  весняним фестивалем України.  
Це культовий фестиваль де танцюють під джаз, де на ранкових концертах «прокидаються» сотні  фанатів, де дорослі дуркують разом з дітьми, де свято після концертів вихлюпується на вулиці нічного Львова, де серед  міського галасу панує затишок, де раз на рік ти бачиш всіх своїх друзів і знаходиш нових, бо всі зібрались тут для свободи, весни і доброї музики.

Упродовж чотирьох днів тут виступить 20 гуртів, у яких грають музиканти з УкраїниПольщіІзраїлюІрануАзербайджануІталії та США.

Щодня на «Флюгерах» виступатимуть гурти, які представляли українську музику на ЄСК та готували для цього спеціальні програми, як от: «Tik TU»«Усейн Бекіров band & Laura Marti»«Marinita»«Shatur-Gudur»«ГИЧ Оркестр» чи «ShockolaD». Останній день фестивалю буде повністю присвячений вроцлавській сцені.

Програма фестивальних подій представлена на веб-сайті художнього об'єднання «Дзига»

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее