вход

АвторизацияЗакрыть

Володарем міжнародної музичної премії «Alfa Jazz Fest Awards 2014» став Чарльз Ллойд

18.06.2014Володарем міжнародної музичної премії «Alfa Jazz Fest Awards 2014» став Чарльз Ллойд

Цього року Премію було вручено легендарному Чарльзу Ллойду - американському саксофоністу і флейтисту, одному з тих музикантів, які в другій половині 60-х минулого століття займалися синтезом етнічної музики і акустичного джазу.

Знаменитий Charles Lloyd Quartet був одним з найпопулярніших і найвпливовіших складів тих років (в ансамблі грали молоді музиканти і майбутні зірки сучасної імпровізаційної музики піаніст Кіт Джарретт, контрабасист Сесіл Макбі і барабанщик Джек Діджоннетт). Квартет багато виступав не тільки перед любителями джазу, а й у провідних рок-залах для молодої аудиторії (поряд з топовими поп-і рок-групами бурхливих 60-х). Записи Charles Lloyd Quartet продавалися величезними тиражами. У 1967-му році Чарльз Ллойд був визнаний «Джазменом року» за версією журналу Downbeat.
 
Нагадаємо, володар премії «Alfa Jazz Fest Awards» визначається серед відомих і визнаних особистостей, які зробили значний внесок у розвиток і популяризацію джазової музики в усьому світі шляхом голосування Ради Експертів. До складу Ради Експертів входять музичні критики, видатні діячі культури, громадські та державні діячі, журналісти та підприємці з різних країн світу. 
 
Вручення премії «Alfa Jazz Music Award» щорічно проходить в рамках фестивалю. Нагадаємо, Чарльз Ллойд виступив 14 червня на сцені ім.Едді Рознера у Львові.
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее