вход

АвторизацияЗакрыть

V Міжнародний дитячий фестиваль "ОКешкин джаз"

14.04.2016 V Міжнародний дитячий фестиваль

Фестиваль запрошує до співпраці

4–5 червня в рамках «Арсеналу Ідей», проекту Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал», відбудеться П’ятий — ювілейний — Міжнародний дитячий фестиваль «ОКешкин джаз». Наш фестиваль створений у Києві в 2010 році. Його організаторами виступили Дім освіти та культури «Майстер Клас» та Продюсерський центр Jazz in Kiev. З самого початку існування фестивалю він став ключовою подією для підтримки й розвитку дитячої виконавської майстерності.
 
Дводенне джазове свято надає юним джазменам (як солістам, так і музичним колективам) рідкісну на сьогоднішній день можливість виступити перед великою аудиторією, попрацювати на сцені з професійними джазовими музикантами — учасниками стейдж-бенду й спеціальними гостями фестивалю.
У 2016 році фестиваль пройде як частина спеціальної програми проекту «Арсенал Ідей» в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал». Незмінним арт-директором і ведучим фестивалю «ОКешкін ДЖАЗ» є відомий радіоведучий і продюсер Олексій Коган, завдяки якому юні виконавці відчують себе в епіцентрі музичного життя столиці України.
 
Нагадаємо, що в якості спеціальних гостей фестиваль вже відвідали піаніст Міша Циганов (США), барабанщик Кшиштоф Завадські (Польща), вокалістка Ольга Пірагс (Латвія), а також київський Квартет Олексія Саранчина й відома українська співачка Jamala. У 2016 році ми очікуємо не менш відомих музикантів-учасників фестивалю.
 
До 15 травня відкрита заявка на участь у фестивалі в якості партнерів-організаторів ювілейної програми.
З питань співпраці просимо звертатися до координаторів фестивалю:
Тетяна Фікс — 044 594 10 63, t.fiks@masterklass.ua та Ірина Столярчук — 067 242 75 82 irinafest@gmail.com
 
 
Анкета-заявка учасника дитячого джазового фестивалю
 
Тема с вариациями LIVE

Афиша

Eugene Dobrovolskyi Vibe 4tet "The Present Moments"

24 января 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

363-й концерт проекту "Тема з варіаціями. Live 3.0".

Подробнее

Konstantin Kolesnichenko Quartet feat. Александр Ремез

27 января 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

Подробнее

Презентация альбома «Щелкунчик»

28 января 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

Секстет Ильи Ересько

Подробнее

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее

І чого підприємці можуть навчитися в цієї музики

Подробнее