вход

АвторизацияЗакрыть

У Львові відбудеться флешмоб саксофоністів

19.10.2014У Львові відбудеться флешмоб саксофоністів

6 листопада фестиваль «Jazz Bez» та «ДжазКлуб. Львів» влаштовують флешмоб саксофоністів, щоб відзначити 200-річчя з дня народження легендарного винахідника саксофону Адольфа Сакса.

Адольф Сакс все життя удосконалював музичні інструменти та винаходив нові. Винахід саксофона 1841 року приніс йому світову славу і банкротство. Інструмент цілих сто років до появи джазу не мав особливого поширення. Але цей винахід став символом вільного мислення, яке передалося і всій джазовій музиці. Тепер у день народження Адольфа Сакса музиканти з усього світу влаштовують акції, присвячені інструменту, який заслужено носить титул «Короля Джазу».
 
На 200-річчя Адольфа Сакса «Jazz Bez» та «ДжазКлуб. Львів» спробують зібрати 200 саксофоністів!
 
6 листопада о 16:00 біля літнього клубу «Поліграф» на вул. Лесі Українки,45 відбудеться святковий флешмоб саксофоністів. Музиканти разом спробують виконати хоча б одну ноту, а якщо вдасться, то  українські народні мотиви та всесвітні джазові хіти на славу винахіднику саксофону.
 
А ввечері о 21:00 у «ДжазКлубі.Львів», що знаходиться на другому поверсі «Дзиґи» (вул. Вірменська,35) відбудеться саксофонний джем-сейшн.
 
Святкування 200-річчя Адольфа Сакса продовжаться на концертах XV фестивалю «Jazz Bez». Винахіднику саксофону буде присвячено 12 концертів у Львові, Києві, Луцьку та Тернополі за участю таких видатних саксофоністів, як: ректор Льєжської Королівської Консерваторії Стів Губен з Бельгії ,  легенди польського джазу Пьотр Барон і МіколайТшаска та Рішард Кравчук, зірка американського джазу Марк Бернштейн, Мішель Бак з Данії , Джіанні Ґеббі з Італії , Михайло Балог з України…
 
Запрошуємо усіх саксофоністів та саксофоністок незалежно від віку та рівня майстерності приєднатися до флешмобу! Основне мати саксофон та вміти зіграти на ньому хоча б одну ноту.
Для реєстрації вкажіть свої прізвище, ім’я, вік  та з яким інструментом ви прийдете на акцію:
  • сопраніно
  • сопрано
  • альт
  • тенор
  • баритон
  • бас
 
Відішліть листа  на пошту  kindofmind@yahoo.com  або залишіть повідомлення у Фейсбуці  https://www.facebook.com/balogmichael?fref=ts. Після реєстрації, Ви отримаєте ноти творів , які спільно заграємо.
 
П.С. Всі учасники дійства отримають пам’ятну відзнаку.
П.П.С. У випадку негоди флешмоб відбудеться у галереї «Дзиґа».
 
Арт-куратор проекту: Михайло Балог.
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее