вход

АвторизацияЗакрыть

Стало відомо ім'я першого хедлайнера Leopolis Jazz Fest 2019

04.01.2019Стало відомо ім'я першого хедлайнера Leopolis Jazz Fest 2019

Напередодні свят нам дуже хочеться поділитися планами на майбутній фестиваль.

Leopolis Jazz 2019 готує багато цікавих концертів і сьогодні ми готові вам оголосити ім'я першого хедлайнера.

Отже, на Leopolis Jazz 2019 виступить всесвітньо відомий піаніст і композитор, володар 22 премій Греммі - Чік Коріа з проектом My Spanish Heart Band. Концерт відбудеться 29 червня 2019 року.

Сама назва нас повертає до легендарного альбому 1976 року My Spanish Heart, вибухової суміші джазового фьюжн і традиційної латинської музики. Новий проект Чіка Коріа об'єднав твори з альбомів My Spanish Heart і Touchstone. Ця програма - данина любові до іспанської та латиноамериканської музики, яка завжди була важливою складовою творчості знаменитого музиканта.

Чік Коріа вирішив подарувати нам рідкісну можливість наживо почути музику, яка вже стала історією, а також відчути майстерність чудових музикантів бенду, в тому числі й прекрасної танцівниці, адже музика і танець - це те, без чого неможливо уявити культуру фламенко.

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее