вход

АвторизацияЗакрыть

Переможець премії LetterOne «Rising Stars»

31.01.2019Переможець премії LetterOne «Rising Stars»

Переможець премії LetterOne «Rising Stars» Adrien Brandeis стане хедлайнером Leopolis Jazz Fest 2019

26 червня на головній сцені Leopolis Jazz Fest виступить Adrien Brandeis – молодий французький джазовий піаніст і композитор.

Його стиль сформувався під впливом різних музикантів від Ruben Gonzalez до Brad Meldhau, а також Michel Camilo, Chick Corea, Osmany Paredes, Rebeca Mauleon, Jon Lord, Red Garland, Wynton Kelly, Oscar Peterson, Bill Evans. Свій перший альбом «Euforia» Adrien підготував і випустив у 2018 році з квінтетом. Платівка отримала схвальні рецензії.

Молодий, універсальний піаніст з багатьма нагородами занурився у джаз, латиноамериканську і афро-карибську музику. У своїй грі він проявляє надзвичайну лірику у поєднанні з урбаністичним підходом до гри на піаніно.

Як переможець джазової премії LetterOne «Rising Stars», Adrien вирушить у турне по 7 масштабних джазових фестивалях в Європі, серед яких й Leopolis Jazz Fest.

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее