вход

АвторизацияЗакрыть

Ларс Даніельссон презентує спеціальну програму з оркестром INSO-Львів на Leopolis Jazz Fest 2018

24.01.2018Ларс Даніельссон презентує спеціальну програму з оркестром INSO-Львів на Leopolis Jazz Fest 2018

У 2018 році на Leopolis Jazz Fest виступить шведський контрабасист, бас-гітарист, віолончеліст, композитор та аранжувальник Ларс Даніельссон. На цей раз він презентує унікальну програму, яка готується спеціально для виступу у Львові та буде виконана з Академічним симфонічним оркестром INSO-Львів. Концерт Ларса Даніельссона буде присвячений його ювілею, адже у 2018 році музиканту виповнюється 60 років.

Ларс Даніельссон відомий як лідер власного квартету, а також завдяки роботі з такими артистами, як: Ренді та Майкл Брекери, Джон Скофілд, Джек Діджонетт, Майкл Стерн, Біллі Харт, Чарльз Ллойд та ін. У Ларса Даніельссона значна дискографія, більшість своїх альбомів він випустив на лейблі АСТ.

На фестивалі Alfa Jazz Fest 2016 квартет Ларса Даніельссона представляв програму Liberetto II. Під час перебування у Львові Ларс написав композицію Lviv, яку вперше виконав на цьому концерті. Пізніше вона увійшла у новий альбом Liberetto III. https://www.youtube.com/watch?v=Ic3ERfL6-jg

Так співпало, що в цьому році свій ювілей святкує не тільки Ларс Даніельссон, але й оркестр «INSO-Львів». У 2018 році колективу виповниться 20 років.

Оркестр «INSO-Львів» був заснований у 1998 році. Художнім керівником оркестру є народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, академік Академії мистецтв України, професор, кандидат мистецтвознавства, Герой України – Мирослав Скорик, також ювіляр, йому цьогоріч виповнюється 80 років.

Щорічно оркестр бере участь у міжнародних фестивалях, які відбуваються, як в Україні так і закордоном. У 2016 році «INSO-Львів» з піаністом Вадимом Неселовським відкрив Alfa Jazz Fest на Площі Ринок у Львові, а минулого року оркестр представив програму з відомим ізраїльським джазовим музикантом Авішаі Коеном на Сцені ім. Едді Рознера.

Оркестр є володарем декількох нагород, серед яких: приз від Radio Swiss Classic; нагорода «Золотий диск» від «Franz Xaver Mozart Klavierkonzerte» та інші. Молодий симфонічний оркестр «INSO-Львів» - це яскрава палітра емоцій та гармонії, втілених у музиці, якими музиканти оркестру охоче діляться зі своїми слухачами.

 

 

 

Тема с вариациями LIVE

Афиша

Bullet Blues Band feat. Daniel De Vite

24 мая 2019 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

Подробнее

Max Vatutin Blues and Ballads Unplugged

25 мая 2019 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

Серія концертів Everyday Blues!

Подробнее

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее