вход

АвторизацияЗакрыть

Гурти «Алібі» та «Fusion Band» підтримають юних джазменів

27.05.2013Гурти «Алібі» та «Fusion Band» підтримають юних джазменів

Відомі українські гурти «Fusion Band» та «Алібі» стануть спеціальними гостями четвертого Міжнародного дитячого джазового фестивалю «ОКешкин ДЖАЗ», що відбудеться у Києві 1 - 2 червня 2013 року за підтримки  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Тріо відомого барабанщика Олександра Муренко «Fusion Band» виступить перед дитячою аудиторією в перший день літа.  
Олександр Муренко - один з найвідоміших універсальних барабанщиків України, успішно виконує музику будь-яких жанрів. У різний час музикант працював з такими гуртами і виконавцями як «Схід-Side», «Неділя», Руслана, «ТНМК», ЕL Кравчук та безліччю інших. Разом із Муренком гратимуть кримський піаніст Руслан Болатов, що став  відомим завдяки співпраці з легендарним українським гітаристом Енвером Ізмайловим, і талановитий бас-гітарист Шірхан Агабейлі
 

Алиби

2 червня на фестиваль «ОКешкин ДЖАЗ» завітає гурт «Алібі» - відомий український дует сестер Анни і Ангеліни Завальських, що існує з 2001-го року. На рахунку дуету чотири сольні альбоми і понад десяток яскравих відео кліпів. Авторами переважної більшості пісень «Алібі» є самі виконавиці (Анна - тексти, Ангеліна - музика). Важливим етапом у їхній творчості була плідна спільна робота з джаз-бендом  «Shid Side» у 2004 році.  Сестри Завальські не обмежуються тільки музикою: протягом свого творчого шляху учасниці дуету «Алібі» активно брали участь у значущих благодійних акціях і важливих соціальних проектах.

 
Анна Завальська: "Ми переконані, що музичний смак повинен формуватися з дитинства! Виходячи з власного досвіду, можемо стверджувати: ніщо не є більшим стимулом до саморозвитку і освіти, ніж захоплення чиїмось талантом, особливо якщо це твій одноліток! Батьки часто водили нас з сестрою на хороші концерти, де ми чули відмінні спів або гру на музичних інструментах - це діяло краще за будь-які вчительські настанови! Тому існування джазових дитячих фестивалів - це найважливіший внесок у майбутнє маленьких музикантів, яких ми завжди із задоволенням підтримуємо!"
 
Нагадаємо, що музичне свято «ОКешкин ДЖАЗ» відбудеться на Естраді Міського саду на території Маріїнського парку. Початок концертів - 16:00.  Вхід вільний.
 
З 14:00 до 16:00 у Маріїнському парку Домом освіти та культури «Майстер Класс» будуть організовані безкоштовні майстер-класи та інтерактивна програма для дітей. 
 
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее