вход

АвторизацияЗакрыть

Фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014» став благодійним

19.08.2014Фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014» став благодійним

VІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014», що по праву вважається одним з наймасштабніших культурних заходів Рівненської та Волинської областей, цього року став благодійним.

(за матеріалами прес-релізу)

Організатори фестивалю - Рівненський джазовий клуб «Джем» та Луцький джазовий клуб, партнери та меценати дійства, а також музиканти з України, Польщі, Куби, Франції, Шотландії та США, що представлять своє мистецтво на сценах «Art Jazz Cooperation 2014», об’єднались задля мети збору коштів в підтримку Збройних Сил України та підняття духу громадян.
 
В Луцьку збір коштів буде спрямований на допомогу військовим із 51-ї ОМБР м. Володимир-Волинський. В Рівному благодійний джазовий фестиваль збиратиме кошти на придбання сучасних потужних радіостанцій для рівненських воїнів, аби у Збройних Сил України з‘явилась хоч одна «джазова рота» з якісним зв’язком. У більшості підрозділів, де служать рівняни, катастрофічно не вистачає радіостанції. Тому організатори фестивалю та волонтери вирішили передати зібрані кошти. 
 
Телефони для довідок: (050)378-82-60, м. Луцьк, 43-29-73, (067)363-34-18, м.Рівне
 
Учасники фестивалю «Art Jazz Cooperation 2014»:
Квартет Janusz Muniak & friends (Польща – Україна);
Джаз – дует Олег Баковський та Святослав Гавроль (Україна)
Тарас Баковський Секстет (Куба-Україна-Польща)
Fat-Suit (Шотландія);
Alex Renart trio (Франція);
Keith Dunn & Train Four Blues Band (США- Україна)
 
У рамках фестивалю в Рівному проходитиме виставка найкращих робіт фотоконкурсу «Джазові Емоції»  та імпровізаційний малюнок “Квік Пік” за участі Юрія Журавля.
 
В м. Луцьк також відбудеться благодійна виставка волинських митців «Музика на полотні», пленер для художників, а також музична фотосушка для всіх охочих фотографів. 
 
Організатори фестивалю: Рівненська обласна громадська організація джаз-клуб «ДжЕм», Волинська обласна громадська організація «Луцький Джазовий Клуб»
Незмінні партнери заходу ― Страхова компанія «PZU Україна»; «Дікергофф Україна»; група компаній «РЕНОМЕ»; Олег Каштан.
 
За сприяння: Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку. Посольства Франції в Україні, Французького інституту в Україні, Французького Альянсу м. Рівне.
 
Регіональні партнери фестивалю в м. Рівне: клуб «СПП (Система партнерських продаж) Рівне», ROZALINI – солодкий партнер джазового настрою.
 
Співорганізатори, партнери та меценати фестивалю в м. Луцьк: Волинське молодіжне громадське об’єднання «Єднання», благодійний фонд «Співдружність-Волинь», Волинська облдержадміністрація, Луцька міська рада, Волинська обласна телерадіокомпанія та Радіо «Луцьк 107.3», ТОВ «Кромберг & Шуберт», рекламна компанія «Штрих».
 
З детальною інформацією щодо програми та учасників фестивалю ви можете ознайомитись на офіційному сайті фестивалю "Art Jazz Cooperation" — http://artjazz.info/program. Там же можна слідкувати і за всіма фестивальними новинами. 
 
Акредитація журналістів – за електронною адресою artjazzmarketing@gmail.com
(арт-директор фестивалю Олена Шульга).
 
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее