вход

АвторизацияЗакрыть

Etienne Mbappe & the Prophets на Leopolis Jazz Fest

15.02.2019Etienne Mbappe & the Prophets на Leopolis Jazz Fest

27 червня на Leopolis Jazz Fest 2019 виступлять Etienne Mbappe & the Prophets

Етьєн Мбаппе – відомий камерунський бас-гітарист та композитор, який живе у Франції. Він був учасником John McLaughlin’s 4th Dimension (разом з цим складом виступав на Альфа Джаз Фест), як сайдмен працював з Джо Завінулом, Роббеном Фордом, Реєм Чарльзом та саксофоністом Біллом Евансом та іншими відомими музикантами. У дискографії музиканта 4 альбоми. Саме для запису останнього свого альбому Етьєн зібрав свою нову групу Prophets, з якою і приїде до Львова.

Етьєн Мбаппе так говорить про свою творчість: «Моя музика натхненна подорожами, людьми, яких я зустрічаю, це кольори, які я бачу, запахи, які я відчуваю, це сміх й іноді біль, які я переживаю. Ми живемо у складному світі. Єдине, що мені хочеться – донести радість та взаєморозуміння через мою музику»

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее