вход

АвторизацияЗакрыть

Джазовий автобус у Львові

09.06.2015Джазовий автобус у Львові

Оголошено конкурс музичних виконавців та колективів з усієїй України, переможці зможуть поїхати у місто Львів на період фестивалю Alfa Jazz Fest, та виступити на  неофіційній рухомій сцені -  двоповерховому автобусі-кабріолеті.

Щороку, в червні Львів – визнаний туристичний центр та гастрономічна столиця країни, на кілька днів перетворюється… на справжній оазис джазу, осередок відомих виконавців, поринаючи у святкову атмосферу джазу та притягуючи меломанів з усіх країн.
 
Цей рік – не виключення, адже він є ювілейним, «Alfa Jazz Fest»  виповнюється 5 років.
Крім заявлених місць проведення Фестивалю, повертається і  улюблена багатьма  неофіційна рухома сцена: двоповерховий автобус-кабріолет з джаз-бендами на борту!
 
І у нас для вас гарна новина. Граєте джаз?  Саме ви можете виступити на одній з найпопулярніших та найоригінальніших сцен та подарувати оточуючим джазові композиції у власному виконанні!
 
УВАГА! "Боржомі" оголошує конкурс музичних виконавців та колективів з усієї України, які виконують  Classic Jazz ,  Boogie Woogie ,  Bossa Nova ,  Electro-jazz ,  Mainstream ,  Latin Jazz ,  Jazz-Funk ,  Swing ,  Jazz - Rock ,  Jazz-Rap ,  World Jazz  та іншу джазову музику.
Ми поважаємо будь-який стиль вашого виконання, але, тим не менш, лишаємо за собою право фінального вибору учасників.
 
Для участі  у  конкурсі до 10 червня заповніть анкету на сайті: www.borjomi.com/alfajazz/ обов’язково додавши посилання на відеозапис вашого виступу .
На переможця конкурсу очікує приз від професіоналів джазу!
Зацікавилися? Тоді звертайтеся до  куратора проекту: Аліси Гринчук:  alisa.grynchuk@gmail.com
 
Офіційні правила конкурсу
 
Джерело: http://www.borjomi.com/ua/presscenter/news.php?ELEMENT_ID=484
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее