вход

АвторизацияЗакрыть

Джаз у Будинку актора

15.11.2011

19 листопада в Києві виступить Kiev Acoustic Trio, а 27-го - Роман Коляда та друзі.

19 листопада у Республіканському Будинку актора (Київ, ул. Ярославів Вал, 7) виступить Kiev Acoustic Trio з програмою Moment. Початок концерту о 19:00.

Музиканти:
Павло Шепєта - рояль,
Олександр Береговський - перкусія,
Сергій Макаров - контрабас.

З рецензії на однойменни альбом тріо: "Троє музикантів з величезним досвідом могли спокуситися бажанням записати щось таке феєричне, щоб аж пальці повивертало – і, в принципі, були б по-своєму праві. А як воно сталося насправді? Троє музикантів з величезним досвідом записали щось таке прозоре, тонке і по-людськи просте – якого, мабуть, більшість молодих і не зуміли би. Просто тому, що буває простота насичена, до якої приходиш лише крізь сотні мелодій і тисячі годин репетицій та виступів. У такому разі не шукають найлегших рішень, а – уникають зайвих рухів. В результаті, до речі, нерідко буває, що музика стає не просто вивершеною – вона набуває присмаку прохолоди й відстороненості. А там і до криги недалеко. Тут – не так. Споглядальність є, і це одна з основних барв альбому – але її зігріто сплесками неприхованих емоцій, а подекуди навіть і справжньою пристрастю. І виходить таке цікаве балансування між медитацією і замилуванням – і до самого кінця не скажеш, що ж перемагає. Втім, і не треба. Кожен, послухавши, відповість собі сам" (www.umka.com.ua). 


27 листопада о 19:00 у тому ж таки Будинку актора відбудеться концерт "Роман Коляда та друзі"

Разом з піаністом на сцену вийдуть:
саксофоніст Олексій Смірнов,
скрипаль Віктор Крисько,
перкусіоніст Олександр Береговський.
Не виключені сюрпризи.

Квитки коштують 50-60 гривень. Їх можна придбати у касах в "трубі", в Будинку актора і замовити онлайн. Адреса ticket@kolyada.org.ua

 

 

 

Коментувати в нашому блозі (ЖЖ)

 

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее