вход

АвторизацияЗакрыть

Боббі Макферрін виступить на Leopolis Jazz Fest

16.03.2019Боббі Макферрін виступить на Leopolis Jazz Fest

Знаменитий американський джазовий вокаліст, диригент, десятиразовий лауреат премії Греммі, Боббі Макферрін, виступить 28 червня на Leopolis Jazz Fest

Боббі Макферрін є одним з найвідоміших в світі вокальних імпровізаторів, завдяки якому голос перетворився на музичний інструмент. Творчість Макферріна поєднує в собі джаз, поп-музику, фолк і world music. Працював з такими знаменитостями, як Йо-Йо Ма, Чік Коріа, Хербі Хенкок, Джо Завінул, групами YellowJackets і Tower Of Power і багатьма іншими.

Макферрін представить програму Gimme5 (circlesongs). Концертний зал в парку Богдана Хмельницького перетвориться на імпровізований хор, де кожен із слухачів, слідуючи за Боббі Макферріном, може стати повноправним учасником концерту. Це буде спонтанна пригода з джазом, поп музикою, R & B, класикою.
Вперше ця ідея була реалізована на альбомі «Circlesongs» 1997-го року, який був записаний вокальною групою Voicestra. Група складалася з 12 осіб, серед яких були оперні співаки, госпел, джаз, поп, R'n'B вокалісти.

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее