вход

АвторизацияЗакрыть

З любов'ю, Вінсент

26 мая 2018 19:30
Киев Музыкальное пространство МК

Унікальна подія: показ та майстер-клаc

Вінсент Ван Гог знов запрошує зануритися в історію свого життя.
 
26 травня на численні прохання глядачів KINOVE влаштовує унікальну подію - показ стрічки, лауреата премій Золотий Глобус та Оскар - З ЛЮБОВ'Ю, ВІНСЕНТ, та майстер-клас від Татьяна Очередько (Tetiana Ocheredko) та Kateryna Ocheredko. 
 
Це вже другий спеціальний показ за присутності художниць, які брали участь у створені біографічної драми про життя Ван Гога. Особливістями його формату стануть не тільки розповіді про історію створення анімації, а й візуальні сюрпризи від мисткинь. На вас чекає майстер-клас, на якому розкажуть про загальний процес створення фільму, етапах відбору художників на цей проект, командну роботу в студії та техніку робіт Ван Гога. Окрім теоретичної складової майстер-класу, художниці підготовали і практичну, на тлі якої на ваших очах вони створять одну з робіт Ван Гога та на її базі покажуть принципи ручної анімації олійними фарбами, етапи створення first frame та із фрагмента написаної роботи зроблять анімацію у вашій присутності. 
 
Коли: 26 травня, о 19:30
Де: Музичний простір МК, вул. Богдана Хмельницького, 57 Б
Вартість: 150 грн. 
 
КВИТКИ
 
Стрічка демонструватиметься мовою оригіналу (англійська) з українськими субтитрами.
 
- - - 
З ЛЮБОВ’Ю, ВІНСЕНТ - це перша в історії стрічка, кожен кадр для якої був намальований олійними фарбами і стилізований під роботи Ван Гога. Польсько-британський проект, у якому брали участь кілька сотень художників, у тому числі 13 з яких українські митці. В основі фільму – натюрморти, пейзажі, герої 120-ти картин художника, яких адаптували та зіграли зірки британського кіно: Сірша Ронан, Ейдан Тернер, Дуглас Бут, Хелен МакКрорі, Елінор Томлінсон, Кріс О'Дауд. За основу сценарію лягли листи з особистого архіву великого митця.
 
 
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее