вход

АвторизацияЗакрыть

Воркшоп Eden Ladin

12 мая 2018 15:00
Киев Музыкальное пространство МК

"Сучасний підхід до джазової імпровізації"

Воркшоп буде корисним як для студентів, так і професійним музикантам. Eden Ladin поділиться своїми методами і підходами до імпровізації, а також життєвим досвідом та досвідом роботи в «мецці» джазу – Нью Йорку. Після майстер-класу буде можливість приєднатися до Jam Session.
 
Син відомого ізраїльського барабанщика Gil Ladin, Eden почав грати на барабанах у віці 4 років. Здавалося б його доля як барабанщика вирішена. Але у віці 8 років хлопчик переключився на фортепіано, що стало згодом стало його основним інструментом. Eden отримав стипендію Американсько-ізраільського культурного фонду для вивчення джазових виступів за кордоном. а також стипендію для навчанняя в The New School for Jazz and Contemporary Music. 
 
В пошуках власного унікального стилю музикант став брати уроки в таких світил джазу, як Біллі Харпер, Чарльз Толлівер, Кевін Хейс, Сем Яхель та Лі Конітц, останній з яких привив Едену концепцію «Грай те, що співаєш, але не співай те, що граєш». 
 
З моменту виступів на сценах Нью Йорку Еден отримав визнання колег, публіки та критиків. Свіжий стиль його виконання прийшовся по душі місту джазу. Він співпрацював з багатьма музикантами, серед яких: Kimberly Thompson, Mark Guiliana, Joe Martin, Justin Brown, Gilad Hekselman, Philip Dizack и Joe Sanders.
 
Вартість участі - 200 грн
Кількість місць обмежена
 
Київ, Музичний простір МК, вул. Б. Хмельницького 57 Б
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее