вход

АвторизацияЗакрыть

Тріо Іллі Алабужева feat. Наталя Лебедєва та Сергій Балалаєв

2 марта 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК
2 березня відбудеться концерт тріо Іллі Алабужева feat. Наталя Лебедєва та Сергій Балалаєв. У програму увійде авторська музика Іллі Алабужева, яка була написана для цього складу. Музика відрізняється своєю контрастністю і емоційністю і створена під впливом року, хіп-хопу, поп і класичної музики.
 
Ілля Алабужев - контрабасист, бас-гітарист, композитор. У 2015 році закінчив навчання в Австрії в місті Грац (Universität für Musik und darstellende Kunst Graz). З жовтня 2013 по червень 2014 навчався в Берліні у професора Greg Cohen. У 2014-2015 роках жив у Відні, де був співзасновником українсько-австрійського квартету "DACH" ( "ДАХ"), з яким був записаний дебютний диск "Radio Liberty" ( "Радіо Свобода").
Зараз живе в Швейцарії, де вчиться на Майстра Музики (серед його вчителів: Larry Grenadier, Jeff Ballard, Jorge Rossy, Marc Turner), грає в своїх проектах і проектах інших музикантів, а також пише музику і створює аранжування для складів від дуету до біг- бенду.
 
Наталя Лебедєва - відома українська джазова піаністка, композитор, аранжувальник, педагог. Творець і учасник найрізноманітніших проектів. У фокусі інтересів, крім авторської музики, експериментальні аранжування творів класики: І.С. Баха "Two violins", Ф. Шопена "Quests", а також інтернаціональний проект "Jazz UA", присвячений українській музиці і аргентинському танго. Наталія співпрацювала з музикантами з Австрії, Німеччини, Аргентини: Balazs Balogh, Hans Peter Salentine, Oscar Gunta, Flavio Romero і ін., Виступала з концертами в Польщі, Угорщині, Австрії, Англії, США, Японії, Аргентині.
 
Сергій Балалаєв- український барабанщик, відомий своєю музикальністю і різноманітністю стилів, в яких грає. Виступає і записується з багатьма артистами і музичними колективами: Acoustic Quartet, Jazz Kolo, New Brain Trio...
 
Вартість квитка - 250 грн.
м. Київ, Клуб "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б)
 
 
Тема с вариациями LIVE

Новости

В Киеве показали капсульную коллекциию Jazz Faces 2018

Подробнее

Заявки приймаються до 27 жовтня

Подробнее

Прем’єра пiснi та кліпу

Подробнее

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее