вход

АвторизацияЗакрыть

Tall Guy Remez Quartet

28 марта 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

372-й концерт проекту "Тема з варіаціями. Live 3.0".

"Не важливо випав сніг в березні, або скасували новий рік за рівноправність когось там або тут - є музика, яка наділяє моє життя сенсом. Одного разу я помітив що це певна музика, в ній різний настрій, але є щось незмінне - це блюзова інтонація.
Будь це меланхолійний Delta Blues, або щось монотональное, як бувало на Chess Records, танцювальне типу Jump Blues, та той же рок-н-рол стоїть на блюзі. Я навіть можу прийняти сучасну поп диву, якщо у неї є блюз.
Музика буває непередбачуваною, якщо її не укладати в чітко відрепетирувані шматочки, і цим мені подобається мої вільні польоти. Тобто, я не скажу вам точно, що ви почуєте 28 березня, але у мене буде квартет (вокал-гітара, контрабас, піаніно, барабани) і мені зараз дуже подобається як по джазовому грали блюз у 40-50-х. Але який саме блюз буде в цей вечір залежить не тільки від мене.
Але я вірю що в цьому атмосферному місці, обов'язково проявиться багато магії. "
А. Ремез
 
Олександр Ремез - вокал, гітара
Олексій Кравченко - рояль
В'ячеслав Краснопольський - контрабас
Олексій Філіппенков - барабани
 
Вартість квитка: 200 грн.
Квитки можна придбати в Клубі "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б) у день концерту.
 
м. Київ, Клуб "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б)
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее