вход

АвторизацияЗакрыть

Tall Guy Remez Quartet

9 апреля 2019 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

Серія концертів Thursday Blues теперь не тільки у четвер, тому стає Everyday Blues!

Колись всі вокалісти блюзу, а потім і соулу були в минулому виконавцями спірчуелс і госпел в баптистських церквах. Соул пройшов великий шлях і мало хто знає що почався він з того що такі новатори як Рей Чарльз просто змінювали тематику церковних пісень на тему відносин чоловіків і жінок, де місце бога займала кохана людина.
І в цей перехідний період з'явився артист як Сем Кук, який ще тінейджером став одним з кращих госпел виконавцем, а потім пішов в поп музику того часу.
Сем Кук був автором пісень, неповторним вокалістом, композитором і що дуже незвично для чорного хлопця 50-х, засновником і господарем власного лейбла.
Tall Guy Remez Quartet вирішили взяти на себе черговий виклик і зробити триб'ют до його музики. Багато з його пісень розраховані на те щоб співати хором, так що музиканти рекомендують послухати творчість містера Кука перед концертом і нам всім буде веселіше.
Відчуйте цей легкий південний настрій, де змішалися бразильські ритми, мелодії госпелс і гармонії безтурботної поп музики 50-60-х.
І знайдете знайомі пісні від яких не змогли відмовитися і сучасні поп і соул виконавці.

Квитки можна придбати в Клубі "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б) у день концерту.
Вартість квитка - 150 грн
м. Київ, Клуб "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б)

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее