вход

АвторизацияЗакрыть

SV Savana

19 июня 2019 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

432-й концерт проекту "Тема з варіаціями. Live 3.0"

SV Savana - це сплав різноманітної, різностилевої гітарної музики і пряних ритмічних малюнків. Група працює у таких стилях як worldmusic, fusion, worldbeat, jazz. Є членом міжнародної джазової асоціації EJN (europen jazz network).

МИХАЙЛО КРИМОВ - один з найяскравіших бас-гітаристів України, композитор, аранжувальник, став відомий в музичних джазових колах завдяки участі у відомій джаз-рок групі "КРЕДО", досить популярної свого часу серед любителів цього напряму.
Лауреат міжнародних джаз-фестивалів, віртуоз-інструменталіст, Михайло після виходу з групи створює дует "Krymov Duo" зі своєю дружиною Людмилою - прекрасною скрипалькою і чудовою співачкою. Музика "Krymov Duo" звучала на концертних і фестивальних сценах в Україні, Росії, Польщі, Австрії, Німеччині та в Швейцаріі. В дуеті музиканти записали 3 авторських альбоми.
Автор оригінальної музики та цікавих аранжувань, Михайло Кримов досконало володіє грою на бас-гітарі в різних стилях і напрямках, застосовуючи також техніку гри, засновану на прийомах які він розробив сам. Також Михайло професійно грає на електро-контрабасі. В звучання композицій вносять різноманітність і етно- інструменти: варган і сопілка, на яких також грає Михайло.
Паралельно з музичним проектом "Krymov Duo", Михайло починає виступати зі своєю авторською сольною програмою "Кут зору".
З недавнього часу М.Кримов бере участь в проекті джаз-тріо SV SAVANA
Тріо виступає на різний концертних майданчиках, в джаз-клубах і на фестивалях.

СЕРГІЙ ПУЧКОВ - барабанщік перкусіоніст. Професійно грає на індійському інструменті табла. Проходив навчання в музичній академії в м Нагпуре, Індія.У Сергія з'явилася можливість заглибитися в культуру Індії, просочитися її духовністю, усвідомити давню історію і коріння цього дивного, цікавого інструменту табла. Перший вчитель, гуру був Сандешь Поподкар. Одразу після повернення в Україну організовується група "Небесна ріка", яка об'єднала в собі кількох професійних музикантів. У 2001 вийшов дебютний альбом "The light". Пучков успішно виступає з різними музикантами грає в разних стилях і в різних проектах. А також співпрацює з відомими музикантами Індіі. Серед них: Bhajan Sopori, Abhei Spori, Dalal Brathers, Bhaskar Sbramaniam, Simpl Sharma, Anandita Basu. та інші прекрасні музиканти. Неодноразово виступав на міжнародних джазових фестивалях.

ВОЛОДИМИР СТЕЦЕНКО - гітара. Виконує в основному авторську музику, що утворюється на стику різних стилів і напрямках. Участник різних гітарних і джазових фестивалей. Гастролює по Центральній Америці, Франції, Люксембургу

Сергій Пучков -табла
Михайло Кримов - бас гітара
Володимир Стеценко - гітара

Вартість квитка: 200 грн.
Квитки можна придбати в клубі "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б) у день концерту.

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее