вход

АвторизацияЗакрыть

Ruslan Egorov Quartet "Love Songs"

14 февраля 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

День Св. Валентина у Музичному просторі МК

14 лютого у клубі "Музичний простір МК" відбудеться особливий, романтичний вечір. Свічки, особлива атмосфера клубу та джазова музика створять настрій закоханості і гармонії у День Св. Валентина.
Квартет Руслана Єгорова спеціально до свята готує програму "Love Songs", яка, як ви вже здогадались, буде наповнена найкрасивішими композиціями про любов. 
Квартет Руслана Єгорова був створений 2010 року. Він об’єднав кращих джазових музикантів України, які виконують нестаріючі речі, визнані класикою стилю. Колектив активно гастролює, виступає як у клубах, так і на великих майданчиках та престижних фестивалях. Окрім виконання класичних джазових композицій, гурт створює авторську музику. Квартет Руслана Єгорова записав альбом, який отримав назву Once in Chestnut Town.
 
Руслан Єгоров – вокал, клавішні
Борис Могилевський – альт-саксофон
Микола Кістеньов – контрабас
Тарас Козак – барабани
 
Вартість квитка - 250 грн.
КУПИТИ КВИТОК
 
м. Київ, Клуб "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б)
 
 
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее