вход

АвторизацияЗакрыть

Max Tovstyi "Mesmerize"

13 октября 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

Концерт-презентація альбому Макса Товстого "Mesmerize"

Концерт-презентація альбому Макса Товстого "Mesmerize" за участі Андрія Ващенка (барабани), Валерія Вітомського (бас, бек-вокал), Данила Литовченка (гітара, клавішні, бек-вокал) в клубі Музичний простір МК.

Макс Товстий - столичний блюзмен, мультиінструменталіст, композитор та засновник таких колективів як The Heavy Crawls, Turnaround, Lucifer Rising, Max Tovstyi's Blues Band та інших. Новий альбом виданий на німецькому лейблі Nasoni Records на 180 грамовому вінілі, а диски на лейблі Clostridium. В минулому році Макс дав 126 концертів в 10 країнах Європи.

В програмі з двох відділень ви почуєте першими нові пісні в живому виконанні, візьмете участь в розіграші дисків та вінілів (зроблених та виданих в Німеччині), а також почуєте кілька пісень Cream, Jimi Hendrix Experience, Muddy Waters та ін. щоб підіграти ваш апетит!

Також, на концерті можна придбати мерч першими та за особливою ціною!


Вхід: 100грн
Адреса: Богдана Хмельницького,, 57Б
Початок о 20:00
Забронювати столик ви можете за телефоном:
+38 095 179 3834 або прийти раніше :)

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее