вход

АвторизацияЗакрыть

Перегляд фільму "Рей"

4 февраля 2018 18:00
Киев Музыкальное пространство МК

Music Moovie Evening.

В нас, команди Музичного Простору МК, є чудова традиція - дивитись фільми про улюблених музикантів або записи live концертів на великому екрані. Ми з радістю ділимось нею з вами! Перший перегляд вже цієї неділі.
 
"Рей" - біографічна драма Тейлора Хекфорда (2004 рік). Фільм розповідає про долю знаменитого американського джазового співака, піаніста і композитора Рея Чарльза, відображає період з 1930 по 1966 рік. Стрічка, в якій можна знайти все - і історію маленького семирічного хлопчика, який почав втрачати зір, чия мати, зібравши всю силу в кулак, не шкодуючи себе намагалася не тільки прогодувати дитину, але і навчити його жити самостійно, незважаючи на сліпоту. Тут і історія сходження легенди джазу, який незважаючи на свою недугу і расову сегрегацію зумів домогтися широкого визнання. І звичайно багато музики!
 
Вхід вільний. Працює бар.
 
м. Київ, клуб "Музичний простір МК", вул. Б. Хмельницького 57-Б
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее