вход

АвторизацияЗакрыть

OY Sound System

1 декабря 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

OY Sound System – етно-електронний гурт з невимушеним, легким саундом і якісним змістом.

"Запакувати" цей культурний продукт у певні стилістичні та жанрові рамки важко. Унікальне звучання створює мікс із українського фольклору, дабстепу, реггі, попу і навіть електро-року.

OY Sound System роблять ставку на питання сучасного українського суспільства, що дається їм дуже вдало. Перший альбом "Attention! Attention!", що вийшов у серпні 2017 року, визнаний кращим альбомом року за версією журналу "Karabas.Live", а також увійшов до рейтингів найвпливовіших музичних видань.

До такого результату можна прийти тільки досконально вивчивши електронну матчастину, фольклор блошиних ринків, гангста-реп та історію Ямайки. Потім загорнути в танцювальні бойовики і влаштувати з їх допомогою шторм на будь-який міцно збитій сцені.

Зараз концертною основою колективу є саундпродюсер Тарас Галаневич і вокалістка Вікторія Родько. Екстравагантно, іронічно, ошатно і по звуку є де прислухатися. Електронна гримуча суміш або простіше кажучи: "Ой!"

Перші 30 квитків – раннім пташкам по 200 uah.
Тікети тутconcert.ua/uk/event/oy-sound-system

Коли – 1 грудня (субота) о 20:00
Де – Музичний простір МК, вул. Богдана Хмельницького 57Б

Слухати – soundcloud.com/oy-sound-system

Поцікавитися:
Bodya Yaremchuk, (063) 328 98 06
Denis Ugorchuk, (063) 33 77 9 66

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее