вход

АвторизацияЗакрыть

Особливий показ фільму "З любов'ю, Вінсент"

30 марта 2018 19:30
Киев Музыкальное пространство МК

До дня народження великого нідерландського художника-постімпресіоніста Вінсента Ван Гога

30 березня, до дня народження великого нідерландського художника-постімпресіоніста Вінсента Ван Гога Kinove влаштовує єдиний особливий показ унікального байопіка З ЛЮБОВ'Ю, ВІНСЕНТ.
 
Показ відбудеться за присутності Тетяни та Катерини Очередько, котрі брали участь в створені біографічної драми про життя Ван Гога. Молоді художниці підготували спеціальний матеріал та розповідь про роботу над анімаційним фільмом в Польщі: від підготовки до фінального результату. Вони також розкажуть, яку роль зіграли українські митці і який досвід вони отримали після співпраці із зарубіжними творцями. В затишній камерній обстановці Музичний простір МК ви матимете можливість не тільки подивитися картину, яка була номінована на премії Золотий Глобус та Оскар, а й долучитись до обговорення після показу.
 
Коли: 30 березня, 19:30
Де: Музичний простір МК, вул. Богдана Хмельницького, 57 Б
Вартість: 100 грн. (квитки можна придбати лише перед початком заходу, в залі діє вільна посадка)
 
Стрічка демонструватиметься мовою оригіналу (англійська) з українськими субтитрами.
 
Кількість квитків обмежена. Прохання заповнити онлайн-форму, щоб забезпечити собі місце: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLkMiEDPuXZf-G23FgjUewtm097nB-rjXd9mT4lZ7pZSbEJw/viewform
 
- - - 
З ЛЮБОВ’Ю, ВІНСЕНТ - це перша в історії стрічка, кожен кадр для якої був намальований олійними фарбами і стилізований під роботи Ван Гога. Польсько-британський проект, у якому брали участь кілька сотень художників, у тому числі 13 з яких українські митці. В основі фільму – натюрморти, пейзажі, герої 120-ти картин художника, яких адаптували та зіграли зірки британського кіно: Сірша Ронан, Ейдан Тернер, Дуглас Бут, Хелен МакКрорі, Елінор Томлінсон, Кріс О'Дауд. За основу сценарію лягли листи з особистого архіву великого митця.
 
Переглянути трейлер фільму: https://www.youtube.com/watch?v=lKifc-N0Fgg&t=9s
 
м. Київ, Клуб "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б)
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее