вход

АвторизацияЗакрыть

Музика в кіно. Зустріч-бесіда Олексія Когана і Романа Балаяна

22 марта 2018 20:00
Киев Мастер Класс

Олексій Коган і Роман Балаян. Jazz in Kiev Band 

Кінозустрічі з видатним кінорежисером, продюсером і сценаристом Романом Балаяном завершаться 22 березня о 19:00. У цей вечір захід пройде у незвичайному форматі. Це буде бесіда Романа Балаяна та відомого радіоведучого та арт-директора центру Jazz in Kiev, творчого куратора Leopolis Jazz Fest (Alfa) Олексія Когана "Музика в кіно". Історії, спогади та творчі оповіді з гумором, а іноді з сумною ноткою про кіно, музику та їх поєднання та взаємозв’язок - це лише невеликий анонс зустрічі двох визначних людей нашого сьогодення. 
 
Та як часто Олексій Коган цитує: «Говорити про музику - це все одно, що танцювати про архітектуру», - тому музичною родзинкою вечора стане виступ Jazz in Kiev Band зі співачкою Лаурою Марті. Група відомих українських музикантів постійно грає на різних локаціях у Києві, Львові, Одесі та Миколаєві, брала участь у фестивалях у Луцьку, Рівному, Черкасах. Володимир Камінський, Валерій Волков, Артем Менделенко, Володимир Лихошва з Лаурою Марті - це і є Jazz in Kiev Band, які кожного разу вражають щирістю, віртуозністю, гумором та яскравою програмою.
 
Лаура Марті - вокал
Артем Менделенко - саксофон
Володимир Лихошва - гітара
Володимир Камінський - клавіші
Олексій Коган - бас-гітара
Валерій Волков - барабани
 
Вартість квитків - 200 грн.
Квитки можна придбати у касі Дому МК та онлайн 
КУПИТИ КВИТОК
 
м. Київ, Майстер Клас, вул. Б. Хмельницького 57 Б
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее