вход

АвторизацияЗакрыть

Mavka. Різдво

25 декабря 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

Свято наближається! А з ним і святкова музика!

Ви ж чули різдвяні колядки? І чули, як хор співає різдвяні колядки? Та чи ви чули, як українські колядки співає одна людина і звучить при цьому, наче цілий багатоголосний хор?
25 грудня буде така нагода: Mavka з ексклюзивною різдвяною програмою виконає сучасні обробки українських колядок на луп-станції. У програмі виступу також абсолютно нові композиції, створені спеціально до Різдва, і пісні, написані власною «русалчиною» мовою.

Вокалістка записуватиме та накладатиме один голос на другий, на третій, на четвертий і п’ятий, усі поєднані святковою гармонією. Аби довго не мучити свою фантазію, подивіться і послухайте, як Mavka віртуозно створює поліфонію і виконує «Щедрик». І таких див буде цілий концерт!

І ще така колядка:

Mavka – український гурт, у музиці якого поєднано лайв-лупінг, етніку, електроніку, ембієнт та даунтемпо. Працюючи із луп-станцією, вокалістка групи в режимі реального часу створює багатоголосся.

Групу Mavka було створено у 2013 році актрисою Іриною Лазер (вокалістка, композитор, виконавець) та Олексієм Мікрюковим (композитор).

Вартість квитка - 200 грн
 

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее