вход

АвторизацияЗакрыть

Laura & Kristina Marti feat. Hans Peter Salentin

28 сентября 2017 20:00
Львов FESTrepublic

Презентація альбому Try to Feel.

Історія цього проекту бере початок у Польщі в 2015 році, коли музиканти познайомилися на літніх джазових майстер-класах і зародилася ідея спільного концерту. Протягом року Лаура, Кристина Марті і Ханс Петер Салентін листувалися, створювали музику, обмінювалися нотами і в травні 2016 року зустрілися для невеликого туру в Україні з авторською програмою (Львів - Одеса - Київ). Вже у жовтні 2016 Ханс Петер Салентін знову прилітає до Києва для запису спільного альбому, який вийшов на німецькому лейблі Dewey Records. До нього увійшли авторські композиції Лаури, Кристини Марті, Ханса Петера Салентіна і Наталії Лебедєвої. Диск можна послухати та придбати на Apple Music (iTunes), Spotify, Amazon, CDBaby і багатьох інших магазинах.
 
"Музика - чудовий спосіб спілкування, дорога без перешкод і обмежень. Вона, як жива клітина, яка з'єднує вас безпосередньо з космосом. Все що вам потрібно, дозволити музиці стати частиною вас. Спробуйте відчути ..." (Лаура Марті)
 
Laura Marti - вокал
Kristina Marti - вокал
Hans Peter Salentin - труба, флюгельгорн, вокал
Nataliya Lebedeva - клавішні
Igor Zakus - бас-гітара
Roman Yakovchuk - перкусія
 
Laura & Kristina Marti - українські джазові співачки (родом з Вірменії), композитори, автори віршів, учасниці провідних джазових проектів України. Понад 5 років викладають у Школі джазового та естрадного мистецтва у Києві. Laura & Kristina Marti виступали на таких фестивалях, як: Alfa Jazz Fest, Jazz Bez (Польща-Україна), Jazz Koktebel, Che Jazz Open, Za-Jazz Fest, Mek Azg, Mek Mshakujt (Вірменія) та ін. Записали і випустили два альбоми на основі вірменської музики "Krunk" і "Chanapar".
 
Hans Peter Salentin - німецький трубач, має яскравий унікальний звук, працює в різних джазових стилях. Пише музику до кіно, для струнного квартету та інших проектів. Записав понад 20 авторських альбомів. Також працює, як продюсер (Lounge Music), випустив більш як 12 релізів. Hans Peter Salentin грав з такими зірками, як James Carter, Chick Corea, Bob Mintzer, Simon Phillips, Brandford Marsalis, Jeff Hamilton, John Scofield і багатьма іншими. Hans Peter Salentin понад 20 років викладає в університеті в Вюрцбурзі (Німеччина), професор по класу джазової труби, комбо та біг-бенду.
 
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее