вход

АвторизацияЗакрыть

Космополітъ Jazz Fest 2013. День перший

16 ноября 2013 17:00
Киев Космополит

Міжнародний джазовий фестиваль відкриватимуть Babooshki (Польща), Dislocados (Україна) та ShockolaD (Україна).

(за матеріалами прес-релізу)
 
Ведучий Космополітъ JAZZ FestОлексій Коган.
 
Концерти авторського джазу від українських та польських виконавців у рамках Космополітъ JAZZ Fest пройдуть 16-17 листопада 2013 р. о 17:00 у ресторані «Космополітъ» (м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6). У  затишній атмосфері, що нагадає «закриті» джазові вечори у концерт-холах Нью-Йорку, пролунають авторські композиції від чотирьох джазових бендів України, а також двох джазових музичних формацій Польщі - то будуть гурт Babooshki та Оля Тшаска [Ola Trzaska]. 
 
В перший день фестивалю виступлять:
 
Dislocados – популярний латиноамериканський ансамбль, що було створено у Києві у 2005 р. Наразі до складу групи входять дев’ять професійних талановитих музикантів і вокалістів. Учасники гурту називають власну музику «яскравим коктейлем ритмів Південної Америки та джазових мелодій».
 
 
ShockolaD- один з найбільш успішних українських гуртів який працює у жанрі world music. Переплетення енергій народної музики з різних континентів, світів та епох: український фольк, американський джаз, блюз та сучасна електроніка – все це ShockolaD.
 
 
Babooshki – гурт який було створено у Варшаві у 2005 р. Визначальним пунктом, що поєднав шістьох талановитих музикантів, постало бажання віднайти спільні зв’язки між двома сусідніми націями України та Польщі у сфері музики. Мелодії цього колективу – це майже забуті пісні, які сьогодні пам’ятають тільки мешканці невеликих прикордонних міст. За допомогою вражаючого поєднання джазу, акустичних звуків та етнічних мелодій гурт Babooshki наслідує старовинні традиції наших предків.
 
 
 
www.cosmopolite-kiev.com
 
Бронювання столiв за тел.: (044) 205 35 25
 
Акредитація за тел. +38 097 911 39 78 Shamala@ukr.net
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее