вход

АвторизацияЗакрыть

Концерт Назгуль Шукаєвої «Голосом про тишу»

1 апреля 2018 02:42
Киев Мастер Класс
3 квітня о 20:00 Дім МК запрошує на нову концертну програму співачки Назгуль Шукаєвої «Голосом про тишу». Ідея такої програми невипадкова – вона є своєрідною відповіддю музикантів на виставку відомого художника Ахри Аджинджала «Декілька слів про тишу», що експонується в Домі МК. Кожна композиція є продовженням діалогу про гармонію, колір, Всесвіт, який відкривається перед глядачем і слухачем в особливий спосіб – під час споглядання художнього твору чи медитації у музиці.
 
Nazgul Shukaeva Project (вокал) разом із музикантами Valentin Korniyenko (контрабас), Жанною Марчинською (віолончель), Михайлом Волком (клавіші, гітара, кобза) та Анастасією Маламед (тибетські чаші) запрошують у нетривіальну подорож голосу.
 
Вартість квитків на концерт – 250 грн., студенти і пенсіонери – 200 грн.
Квитки у продажу в касі Дому МК
КУПИТИ КВИТОК
 
 
P.S. Водночас 3 квітня о 19:00 ви маєте можливість потрапити на авторську екскурсію експозицією «Декілька слів про тишу», що й спровокувала мистецький діалог співачки Назгуль Шукаєвої та художника Ахри Аджинджала. Разом із художником Ахрою Аджинджалом ви дізнаєтесь про колористику живописного мінімалізму, про те, як художник досягає у своїх пейзажах і натюрмортах кульмінації емоцій.
 
Вхід на авторську екскурсію вільний. 
Реєстрація за телефоном – 044 594 10 63. 
Детальніше про кураторську екскурсію за посиланням http://dimmk.com/event/kuratorska-ekskursiya-vistavkoyu-ahri-adzhindzhala/
 
м. Київ, Майстер Клас (вул. Б. Хмельницького 57 Б)
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее