вход

АвторизацияЗакрыть

Концерт кельтської музики

8 июня 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

Фолк-гурт "Rún"

8 червня в Музичному Просторі МК відбудеться концерт фолк-гурту "Rún" (https://www.facebook.com/runkiev/), одного з найяскравіших представників стилю contemporary Celtic в Україні.
 
Київський фолк-гурт "Rún" («Рун» у перекладі з гельської – загадка, таємниця) вивчає та виконує традиційну музику ірландців, шотландців, та інших народів кельтського походження в її сучасному звучанні. Вивчаючи та наслідуючи автентичну манеру виконання, з використанням традиційних, рідкісних для України музичних інструментів, учасники гурту "Rún" також експериментують з синтезом різних музичних напрямків та стилів. Протягом 16 років свого існування гурт брав участь у численних фестивалях, як в Україні, так і поза її межами. 
 
Музика гурту органічно вписується в різні формати виступів: колектив цілком природньо виглядає у клубах, пабах, камерних та великих залах, а також на відкритих концертних майданчиках. 
 
На концерті 8 червня "Rún" запропонує слухачам оновлену музичну програму. На публіку чекають авторські обробки традиційних ірландських, шотландських, бретонських та галісійських мелодій, різноманітні музичні цікавинки та кілька прем’єр плюс, як завжди, універсальний позитивний заряд кельтської музики.
 
Склад гурту:
 
Андрій Яковенко – флейти, мандоліна, бузукі, боуран
Микола Іванов – альт, гайта, мандоліна, скрипка
Сергій Каденко – гітара, клавішні
 
Гість програми – Антоніна Вінник – вокал
 
*До уваги танцюристів – для танців є дуже невеличкий простір під сценою та збоку від неї.
 
Квитки на концерт можна буде придбати в день заходу на вході в Музичний простір МК.
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее