вход

АвторизацияЗакрыть

В’ячеслав Новіков та Максим Гладецький

11 марта 2017 19:00
Львов Филармония

Міжнародний проект "Класика і джаз"

11 березня у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт дуету В’ячеслава Новікова (фортепіано, Фінляндія) та Максима Гладецького (контрабас, Україна). Концерт поєднає класичну та джазову музику. 
У першому відділенні В’ячеслав Новіков виконає класичні твори: 
- Бетховен. Соната до мінор (Патетична),
- Шуберт 4 експромта оп. 99 (до мінор, Мі бемоль мажор, Соль бемоль мажор та ля бемоль мінор).
Друге відділення стане джазовою частиною концерту, до піаніста приєднається контрабас - Максим Гладецький.
 
Дует В’ячеслава Новікова (ф-но, Фінляндія) 
та Максима Гладецького (контрабас, Україна)
 
В'ячеслав Новіков - піаніст, закінчив Київську консерваторію у Всеволода Топіліна. З 1974-1990 року - соліст Київської філармонії. Відвідав з гастролями практично всі міста колишнього Радянського Союзу. З 1989 року живе і працює у Фінляндії. З 1992-1998 рр. викладав в Музичній академії ім. Я. Сібеліуса. З 1998 року регулярно викладає в Естонській академії музики і театру. Відомий фінський критик Сеппо Хейкінхеймо в газеті Helsingin Sanomat написав: «Новіков належить до еліти мислячих піаністів». В’ячеслав Новіков виступає як з сольними концертами, так і з камерними в країнах Європи, Японії, Південної Кореї, Бразилії, Росії та Україні. Співпрацював з відомими диригентами, такими як Юкка-Пекка Сарасте, Неємія Ярви, Андрес Мустонен, Юрій Альперт. 
В'ячеслав Новіков Лауреат державної премії за внесок і розвиток фінської культури (2012).
 
Максим Гладецький - контрабасист, композитор, бендлідер. Закінчив джазовий факультет Кишинівської державної консерваторії по класу контрабаса. Під час навчання грав в консерваторському колективі Сергія Проскуріна, з яким брав участь у фестивалях. У 1991-му створює власне тріо, з 1993 - учасник групи Юрія Шепети. Максим Гладецький грав у великій кількості проектів, а його інструмент можна почути на багатьох альбомах. Він став один з засновників вінницького джазового фестивалю.
 
Львів, Львівська обласна філармонія, вул. Чайковського, 7
 
КУПИТИ КВИТОК (80-200 грн)
 
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее