вход

АвторизацияЗакрыть

JULINOZA

18 февраля 2018 19:00
Киев Музыкальное пространство МК
JULINOZA - проект, що відкриває світ нової музики, в якій відчутна кінематографічність, дихання альтернативних течій джазу, тріп хопу, електроніки. В музичні композиції вплітається поезія, українською, російською, англійською та французькою мовами. Створений в 2014 році в Одесі композитором та вокаліст кою Юлією Запорожець колектив JULINOZA відрізняється новаторським звучанням, фантазійними музичними образами і концептуальністю.
Широку популярність гурт JULINOZA здобув після участі Юлії Запорожець в теле-проекті Голос Країни 2017, де своєю самобутністю та унікальною манерою виконання підкорила серця не тільки тренерів, а й слухачів по всьому світу.
 
Сьогодні JULINOZA – це дует вокалістки та композитора, автора текстів та аранжувань Юлия Запорожец та одного з найнеординарніших барабанщиків України Ігоря Чеботарьова. Доволі часто JULINOZA співпрацює з різними музикантами, танцівниками та медіа-артистами, що дозволяє відкрити нові грані проекту. 
 
У 2016 році на німецькому лейблі “Stereoflex” вийшов дебютний альбом JULINOZA «THE CONDUCTOR OF IMAGINATION», який отримав визнання не тільки у критиків і ротації не тільки в Україні. В альбом також увійшли деякі саундтреки, що були написані Юлією Запорожець для фільмів і мюзиклів.
2017 рік ознаменувався виходом EP “RIFF/ Так далек мій шлях. Цей міні-альбом познайомив слухачів з абсолютно новим, більш експерементальним, електронним звучанням групи. В композиціях з'явились нові фантасмагоричні образи.
За 3 роки свого існування проект Julinoza_Music брав участь у багатьох фестивалях.
 
У 2018 році JULINOZA пройшли в національний відбір Євробачення з піснею “Hto ya” і будуть виступати під номером 3 17 лютого в прямому ефірі каналу СТБ.
 
JULINOZA займається створенням музики для кіно, мюзиклів, мультфільмів і експериментує з новими полістилістичними ідеями.
 
Вартість квитка - 250 грн
КУПИТИ КВИТОК
 
м. Київ, Клуб "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б)

 

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее