вход

АвторизацияЗакрыть

Ірина Дубенко & Advantage project

15 мая 2019 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

427-й концерт проекту "Тема з варіаціями. Live 3.0"

Advantage project - це об'єднання людей, які завжди знаходяться в творчому польоті, наповнені музикою і життєлюбством.

Музиканти колективу за кілька років встигли зробити чимало для української джазової сцени як окремі творчі особистості, виступаючи з багатьма джазовими складами України і не тільки. Досвід, неосяжне почуття прекрасного і любов до музики дали народження новому проекту, ідея якого проста - одна голова добре, а дві - ще більш джазово!)))

Ірина Дубенко - джазова вокалістка, композитор, автор текстов. Активно розвивається, як творча особистість, сесійний музикант. За роки навчання в Харківській консерваторії працювала в таких проектах, як: Forever young jazz, Jazz road, Jazz by four, Pavel Rodenko quintet, Student jazz club , а також була солісткою Харківського Біг Бенда ХНУМ; також неодноразово виступала з В.Лосевим, Д.Мороз, Д.Бондаревим, Е. Чупахіним і т.д. Була учасником міжнародної програми "Cho jazz 2014", де вдалося попрацювати з такими відомими музикантами, як Анастасія Литвинюк та Ігор Гнидин, а пізніше стала володарем 3-ї премії "Jazz voices kolo", де грала свої авторські композиції з Ігорем Закусом, Сергієм Балалаєвим, Станіславом Чумаковим і Віталієм Ткачуком. В останній рік працювала з музикантами The Segment quartet (Д.Стрюцький, Я.Товарянский, В.Тисленко, О.Філіппов) і Show boat (О.Романов, П.Гайдаєнко) .В результаті роботи з'явився Iryna Dubenko quintet, де прозвучали композиції Ірини, наповнені новими свіжими ідеями талановитих музикантів.

Ярослав Товарянский - бас-гітарист і контрабасист, композитор. Один з найбільш затребуваних в джазовому середовищі Києва, співпрацював і продовжує співпрацювати з українськими та іноземними музикантами. За останні 5 років взяв участь в безлічі проектів. І не тільки джазових, але також  співпрацював з поп-артистами. Його погляд на музику досить широкий, і не обмежується жанровими і стилістичними рамками. Підхід полягає в інтересі до музики, як до процесу, погляд в саму природу появи музики, і того, що вона несе або передає, або повідомляє, і як взаємодіє з людиною.

З численного списку можна виділити зокрема проекти The Segment Quartet, Show Boat, Natalia Lebedeva Trio, Dennis Adu Quintet, Jazz Generation, Alexey Bogolyubov Trio, Laura Marti SHINE, John Hollenbeck Jazz Orchestra, SUOK Music і ін.


Eternal changing - багато хто боїться змін, лякає незнання майбутнього, змушує сумніватися. Замислюючись про майбутне, багато втрачають самих себе зараз. Важливо прийняти той факт, що саме життя - це вічні зміни. І просто бути щасливим, змінюючись і мотивуючи світ навколо.

Якщо не боїтеся змін - запрошуємо вас поринути в музичну вічність разом з нами! У програмі для вас прозвучать авторські а також спільні композиції Ірини Дубенко та Ярослава Товарянського.

Ірина Дубенко - вокал
Ярослав Товарянський - контрабас
Олексій Боголюбов - рояль
Сергій Табунщик - барабани
Денис Стрюцький - гітара

Вартість квитка: 200 грн.
Квитки можна придбати в клубі "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б) у день концерту.

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее