вход

АвторизацияЗакрыть

FuGAS

14 октября 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

Новостворений харківський гурт FuGAS, відноситься до тих рідких сучасних колективів, що маючи за своїми плечами вельми серйозний музичний бекграунд, залишають собі простір для нетипових знахідок, сміливо поєднуючи, на перший погляд абсолютні протилежності.
Хлопці у своїх енергійних імпровізаціях сміливо міксують традиційні джазові прийоми з винахідливими саксофонними соло a-la John Zorn, 'nord jazz' з танцювальними фанковими ритмами і підкріплюють цей коктейль потужною ритм секцією, що складається з (УВАГА)двох(!), повноцінних барабанних установок, та бас гітари. FuGAS немов би відсилає слухачів до часів сміливих експериментів з музичною формою кінця шістедесятих років XX го сторіччя.
Учасники гурту свого часу грали у таких українських формаціях як, 4.A.Y.K.A., ...иДМГ, Океан Ельзи, Док, Jazzgun, та інших.

Станіслав Соловйов - бас
Григорій Чайка - гітара
Артем Васильченко - саксофон
Артем Калінин - ударні
Володимир Нестриженко - ударні

Квитки - 200 грн

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 57Б

 

 

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее