вход

АвторизацияЗакрыть

Майстер-клас Еріка Лотхойзе

13 декабря 2017 14:00
Киев Музыкальное пространство МК

Створення музики за допомогою електронних девайсів.

Співак, композитор та аранжувальник Ерік Лотхойзе використовує рідну мову і електроніку, щоб створити власну концепцію музики десь між сучасним джазом і експериментальним поп. Його принцип творчості, як молодого музиканта у великому місті - треба бути чесним і відданим у житті та в музиці.
 
Співак випустив свій дебютний альбом In the Land of Oo-Bla-Dee на MONS. Запис вийшов у листопаді 2015 року. Він поєднав бібоп з німецькою вокальною лірикою та був номінован на нагороду критиків німецької рекорденгової галузі. 
 
У 2017 році Ерік Лотхойзе записав другий студійний альбом за участі американського басиста Грегора Коена, Курта Розенвінкеля (гітара) і Джоі Барона (барабани). Платівка буде випущена престижним лейблом MPS (Edel) у 2018 році
2016-2017 роках Ерік виграв призи майже на всіх вокальний джазових конкурсах у Європі, включаючи 2-й приз та приз глядацьких симпатій на всесвітньо відомому і престижному Shure Montreux Jazz Voice
 
Ерік гастролює з різними ансамблями у Данії, Еквадорі, Фінляндії, Франції, Італії, Латвії, Польщі, Румунії, Іспанії, Швейцарії і Туреччині, і регулярно з'являється з відомими німецькими та міжнародними музиканти в клубах та на фестивалях у Німеччині.
 
Попередня реєстрація на майстер-клас обов'язкова!
 
Вхід безкоштовний.
Реєстрація:
vladimirkaminskiy@gmail.com
(Просимо вказати в листі: прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, номер телефону, інструмент)
 
Телефон для довідок:
+38 (067) 82 836 82 Володимир Камінський
м. Київ, Клуб "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б)
Тема с вариациями LIVE

Новости

В Киеве показали капсульную коллекциию Jazz Faces 2018

Подробнее

Заявки приймаються до 27 жовтня

Подробнее

Прем’єра пiснi та кліпу

Подробнее

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее