вход

АвторизацияЗакрыть

Дует Арнаутов–Маріаш

20 марта 2015 20:00
Львов LeveL Room

У раках зйомки програми «М-хвиля».

Андрій Арнаутов — один з найвідоміших укранських джазменів, віртуозний джазовий бас-гітарист і контрабасист, музикант і композитор, за кордоном відомий також як Andrew Valentine. Випускник джазового факультету Державного Училища імені Гнесіних, а після переїзду в США продовжив свою освіту в Berklee College of Music у Бостоні. В Америці грав зі світовими зірками джазу - наприклад, трубачем Roy Hargrove і вібрафоністом Victor Mendoza, довгий час співпрацював з трубачем Томом Брауном (Tom Browne), виступав як сайдмен з такими легендами джазу, як Archie Shepp, Bobby Sinabria, Charlie Bird, Menny Duran , Chris Washburn, Jimmy Lowels, Hank Jones. Свого часу виступав з кубинської командою «Buenavista Social Club» і викладав музику на Ямайці, де в створенні музичної програми співпрацював з главою «Інституту Боба Марлі» Естор Блеком (Astor Black). В Україні Арнаутов довгий час працює у складі колектива «Київ арт ансамбль» під керівництвом Володимира Соляника. Зараз живе і працює у Львові.

Любко Маріаш грає на самих різних інструментах. Сесійний музикант, композитор, учасник гуртів «Бурдон», «Татош Банда», «Caci Vorba». Був співзасновником «Гич Оркестру», «МавБіДавБі» і десятків інших проектів. Учасник «Етноклубу Набутків».

За матеріалами прес-релізу.

м. Львів, Нічний клуб «LeveL Room» вул. Мазепи, 11
Довідки за тел.: (093)0290141, (098)3260656
http://levelroom.virtual.ua/

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее