вход

АвторизацияЗакрыть

Буду

13 марта 2019 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

418-й концерт проекту "Тема з варіаціями. Live 3.0"

«Будеш хорошу музику?» - «Буду»!

Це впевнене в собі «БУДУ» - життєстверджуюча назва нової групи, не менш упевнено претендує на явище в українській музиці.

Музика «БУДУ» - це симбіоз басових партій, з багатими творчими аранжуваннями, в яких логічно вплітається наповнена фарбами радості і дощу чоловіча лірична поезія в чуттєвому виконанні пластичного і тембрально багатого жіночого вокалу.

Оскільки в «БУДУ» грають професійні музиканти, багатогранні і творчі особистості, у високій якості музики, щільності і вивіреності саунду, віртуозності виконання і вражаючою витіюватості текстових смислів сумніватися немає ніякого сенсу.

«БУДУ» за час свого існування вже встигли випустили три альбома: «Катин Ехольот» «ЧашКачая» та «Видих-Вдих». Усі платівки музиканти записували в Лондоні на студії Metropolis Studios, де записувалися без винятку всі світові артисти. Саунд-продюсером групи виступив Макс Гладецький, а записувати матеріал музикантам допомагав Ліам Джеймс Нолан, який отримав Греммі за альбом британської співачки Adele «25».


На цей час до складу групи входять:
Alloise - вокал
Олег Сотников - бас гітара
Віталій Савенко - граючий тренер
Олег Пашковський - клавішні, гітара
Сергій Балалаєв - барабани
Віктор Павелко - саксофони, кларнет, флейта
Ден Аду - труба, флюгельгорн
Олександр Чаркін - тромбон
Юрій Семенов - міді хорн, альт

Вартість квитка: 200 грн.
Квитки можна придбати в клубі "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б) у день концерту.

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее