вход

АвторизацияЗакрыть

Black Smooth

13 июня 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

383-й концерт проекту "Тема з варіаціями. Live 3.0".

Шанувальникам джазу, звичайно, знайоме ім'я Маркуса Міллера (Marcus Miller). Цей американець - справжня легенда в музичному світі. Продюсер, мультиінструменталіст, джазовий музикант, композитор і аранжувальник, крім усього іншого ендорсер виробника музичних інструментів Fender. Першим інструментом, з яким він познайомився, була блок-флейта. Вже в 13 років Маркус вмів грати на фортепіано, кларнеті та бас-гітарі. Тоді ж він почав пробувати себе як композитор.
Всього через два роки Міллер був бас-гітаристом в складі молодих груп, які виконували jazz-funk і rhythm and blues. Бас-гітару він вивчав самостійно, паралельно продовжуючи вчитися в класичній музичній школі по класу кларнета.
Miles Davis - відомий джазовий музикант XX століття помітив талановитого хлопця в 1981 році і запросив його працювати в свій колектив.
Робота музикантом, аранжувальником і продюсером протягом 30-ти з гаком років принесла Маркусу Міллеру славу суперзірки джазової сучасності.
Маркус Міллер став творцем нової техніки гри на бас-гітарі, названої «slapping». Гра на безладовому басі надихнула багатьох виконавців і послужила приводом для створення ладової бас-гітари. Таку гітару можна побачити в арсеналі музикантів, які виконують композиції в різних жанрах. Разом з відомими інструменталістами, такими як David Sanborn, Eric Clapton і інші, він брав участь в концертному турі проекту Legends, який тривав 11 днів. 
Починаючи з 1977 року, автор і виконавець випустив 13 сольних альбомів, 14 альбомів в співавторстві з Девідом Санборн і 5 з Майлзом Девісом.
 
Денніс Аду - trumpet
Володимир Лебедєв - sax
Олександр Огнівець - keys
Олександр Леонов - guitar
Роман Дудник - bass
Ярослав Борис - drums
 
Вартість квитка: 200 грн.
Квитки можна придбати в Клубі "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б) у день концерту.
 
м. Київ, Клуб "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б)
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее