вход

АвторизацияЗакрыть

Бах в імпровізації

8 сентября 2017 20:00
Львов Дзиґа

За матеріалами прес-релізу.

Сергій Зеленський – гітара
Ярослав Мигаль – віолончель
Павло Гречка – фортепіано
Юрій Булка – кларнет, електроніка

Ярослав Мигаль провадить активне концертне життя як соліст та учасник багатьох ансамблевих формацій. Співзасновник ансамблю "Нової музики". Концерти цього колективу з великим успіхом відбулись на багатьох фестивалях сучасної музики: "Варшавська осінь" , "Контрасти", КиївМюзикФест. Виступав у найпрестижніших залах Європи з такими видатними солістами та диригентами як Ігор Ойстрах, Іван Монігетті, П'єр Амояль, Павел Гілілов, Альфонсо Антоніоцци, Наталія Дацько, Ольга Пасічник, та ін.

Композитор, піаніст Павло Гречка є автором трьох симфоній, сонати для фортепіано, камерно-інструментальних та хорових творів. Виступає і як піаніст-імпровізатор в різноманітних стилях від бароко до джазу.

Юрій Булка вивчає техніку й історію електронної (та електроакустичної) музики, компонує електронну музику. Брав участь у концертах електронної музики, зокрема 2009 року на фестивалі «ГогольФест», у галереї «Дзиґа» (Львів, 2011) та у Львівській музичній академії (2011, 2012).

Композитор та гітарист Сергій Зеленський є автором симфонічних, камерних та хорових творів. Тяжіє до пошуків та експериментів. Випустив 9 імпровізаційно-композиційних компакт-дисків.

Вхід вільний.

м. Львів, арт-кав'ярня «Квартира 35», вул. Вірменська, 35, 2-й поверх приміщення «Дзиґи»
www.dzyga.com

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее