вход

АвторизацияЗакрыть

Ark Ovrutski Quartet

22 июля 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК

Презентація альбому Journey Moments

22 липня в клубі Music Space MK відбудеться концерт квартету Арка Овруцького. Арк Овруцький - відомий український контрабасист і продюсер, який вже давно живе у Нью-Йорку. В Україну музикант привезе музику зі свого четвертого американського альбому "Journey Moments", реліз якого відбувся в червні 2018-го року. Альбом був записаний в Нью-Джерсі в грудні 2017-го разом з такими відомими музикантами, як саксофоніст Майрон Волден, піаніст Беніто Гонсалес і барабанщик Маккленті Хантер. Нова робота Арка складається з авторських творів і аранжувань музики Рона Картера, Хербі Хенкока і Вейна Шортера. Вступне слово для альбому написав легендарний контрабасист Рон Картер - вчитель і один з менторів Арка Овруцького.
У Києві Арк Овруцький виконає музику зі своєї нової роботи разом із відмінними українськими музикантами - піаністом Родіоном Івановим, альт-саксофоністом Ростиславом Войтко та барабанщиком Олександром Поляковим. На концерті можна буде придбати диск із записом альбому "Journey Moments", який Арк із задоволенням підпише для всіх бажаючих.
Арк Овруцький - контрабас
Ілья Єресько - рояль, клавішні
Ростислав Войтко - саксофон
Роман Яковчук - барабани
 
Вартість квитка: 300 грн.
Квитки можна придбати в Клубі "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б) у день концерту.
 
м. Київ, Клуб "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57)
 
 
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее