вход

АвторизацияЗакрыть

Amy Winehouse. Body and Soul

23 марта 2018 20:00
Киев Музыкальное пространство МК
Турбулентна та беззахисна Емі
 
 
Театрально-музична вистава "Тіло і душа" розповідає про знайомство журналіста з британською співачкою Емі Уайнхауз у складний час її життя. Це свого роду сповідь – інтимна і відчайдушна спроба розкрити життя талановитої, закоханої жінки, яка стикнулася з багатьма проблемами в житті і не змогла їх подолати.
 
Вистава відбувається від особи журналіста, що брав у Емі її останні інтерв`ю. Поступово, сухий звіт репортера, прохолодного спостерігача, перетворюється на оповідання та взаємодію. Стає поемою про психотичну, турбулентну, проте беззахисну Емі, яка день за днем втрачала зв'язок з реальним життям.
 
В той час як журналіст, роль якого блискуче виконує відомий український поет Павло Коробчук, відбиває сонячну сторону дійства, музична частина, яку переконливо і чуттєво відтворює київський гурт The Velvet Sun, показує усі грані загадкової нічної сторони, широкий діапазон внутрішнього світу художника: від дитячого щасливого стану гри, через ніжність та пристрасть закоханої жінки, до виснажуючих наркотичних мук людини.
 
 
У головній ролі - поет Павло Коробчук
 
Музична частина - гурт The Velvet Sun у складі: 
 
Варвара Чайковська – вокал 
Павло Гвоздецький - фортепіано 
Ігор Дуганець – бас 
Андрій Ващенко – ударні
 
Вартість квитка - 200 грн
 
м. Київ, клуб Музичний простір МК, вул. Б. Хмельницього 57 Б
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее