вход

АвторизацияЗакрыть

Ювілейний концерт

10 ноября 2017 19:00
Киев Октябрьский дворец

10 листопада відбудеться свято Джазу в Україні. У цей день у нас відразу два іменинника: Олексію Когану 60 років, а продюсерському центру Jazz in Kiev - 10!

Ім'я Олексія Когана вже багато років в Україні та за її межами асоціюється у слухачів, глядачів, меломанів з джазовою музикою. Олексій Коган - відомий радіожурналіст, продюсер і арт-директор центру Jazz in Kiev, творчий куратор Alfa Jazz Fest (Leopolis), кавалер найвищої нагороди Польщі в галузі культури ордена "Заслуги для польської культури". Його тембр голосу впізнається з перших слів, а жарти та історії про музикантів вже стали цілим концертним брендом! З 1991 він провів більше 10 000 радіопрограм на радіостанціях Промінь, Континент, Nostalgie, Supernova, Music Radio і радіо Ера FM. Зараз створює джазові радіопередачі "Тема з варіаціями", "Джаз клуб", "Інша музика" на радіо Промінь, "Плейлист від Олексія Когана" на Old Fashioned Radio, "Jazz Time" на радіо Аристократи.
 
У 2007 році на 50-річчя Олексія Когана пройшов цілий джазовий марафон Just 50 - концерт з безліччю виконавців, який тривав близько 6 годин!
 
Таке свято стало стартом фестивалю Jazz in Kiev та продюсерського центру, який буквально кілька місяців тому утворився і в цьому році відзначає своє 10-річчя!
 
Спеціальним гостем концерту 10 листопада стане популярна американська фьюжн група Spyro Gyra. За останні 40 років вони виконали понад п'ять тисяч шоу, випустили тридцять один альбом (не рахуючи компіляції «Best Of ...»), продали більше десяти мільйонів, а також досягли одного платинового і двох золотих альбомів. У музиці Spyro Gyra органічно поєднуються джаз, фанк, поп музика і R & B. Вам не вдасться втриматися на місці, почувши танцювальні енергійні ритми їх музики!
 
КУПИТИ КВИТОК
 
Жовтневий палац (вул. Небесної сотні, 1)
 
 
Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее