вход

АвторизацияЗакрыть

26-04-2019 LAURA MARTI SHINE

26 апреля 2019 19:00
Киев Театр на Подолі

25 і 26 квітня LAURA MARTI разом з талановитими відомими українськими музикантами знову засяє під звуки шоу SHINE!

Українська джазова співачка LAURA MARTI з аншлагами провела прем'єру шоу SHINE на підтримку однойменного альбому на початку лютого. Шоу отримало багато надихаючих відгуків і тому ми даруємо слухачам ще два вечори SHINE в Театрі на Подолі.
Шоу SHINE – це більше ніж концерт, це вражаюче інноваційне 3D-шоу в найсучаснішому театрі України. Команда Magic-Innovations 3D Studio і мультиплікатор Володимир Нужний змогли «оживити» образи з пісень, втілити мрії, додати магію в кожну композицію.
SHINE розповідає про сяйві, яке є в кожному з нас. Це історія LAURA MARTI, де кожна пісня відкриває нову грань, емоцію, почуття і переживання: I Dream, Hostage, I want you to hear me, I decided to be happy та інші.

Однойменний альбом LAURA MARTI вже можна послухати і скачати на всіх сторах.

"SHINE - це заклик нести світло. Як би не було важко, треба ділитися сяйвом. Знаходити світлі моменти, акумулювати їх енергію і заряджати оточуючих".
(LAURA MARTI).

 

КУПИТИ КВИТОК

Тема с вариациями LIVE

Статьи

Напередодні першого концерту в Києві видатного трубача, піаніста, композитора  Артуро Сандоваля (Arturo Sandoval) публікуємо інтерв’ю, яке вдалося записати у Львові під час VI Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest 26 червня 2016 року.

Подробнее

Интервью на talk to me Филипа Доценко с Алексеем Коганом

Подробнее