вход

АвторизацияЗакрыть

Олександр Нестеров

07.04.2013Олександр Нестеров

Буду чесним – Саша Нестеров був одним з небагатьох музикантів, чиє відчуття гумору було тонким, прихованим і не передбачуваним. Ця риса абсолютно (на мою думку) не відповідала характеру музики, яку Саша створював. 

 

Час від часу, Нестеров телефонував мені і просив щось записати. Як правило, з того, що почув у моїх радіопрограмах. Одного разу Саша зізнався, що намагається слухати усі мої ефіри. Іноді мені здавалося, що Сашко мене „розводить”, адже деякі виконавці та групи були на сто відсотків не з „його опери”. Саша дуже любив джаз-рок, ф’южн і поп-джаз, захоплювався (йому дуже подобалось моє визначення) „поп-музикою із людським обличчям”.
 
     І все ж таки Нестерову вдалося „розвести” мене. Я працював на радіо „Континент” і одного разу, в рубриці „Герої минулих днів” представляв записи групи “Chicago”. Того вечора у студії телефони просто розривалися – прихильники “Chicago” були схвильовані і піднесені. Отже, після того як я поставив пісню “Policeman”, пролунав дзвінок:
   - „Добрий вечір! Я ваш постійний слухач” – розпочав хтось на тому боці майже не поганою українською – „Дякую Вам за чудову музику, за “Chicago” і пісню про важку долю американського міліціонєра. Я так говорю, тому що знаю – я сам у недалекому минулому міліціонєр. Зворушили ви мене Олексій, ой зворушили... Я ледь не заплакав...”
     „Дякую дуже!” – відповів я, але щось завадило мені повірити в слова мого невідомого співрозмовника. Щось завадило, але що?... Може якісь знайомі нотки в голосі?... 
     „Ой і ще хотєл запитать” – незнайомець на тому боці дроту знов активізувався – „скажіть, шановний Олексій, з міліціонєрами у “Chicago” усе склалося, а як в них нащот пожарніков. Зараз я працюю пожарніком... У “Chicago” про пожарніков нічого нема?”
 
     І тут я упізнав Несторова. Подумки я плескав Сашкові, проте в ефірі спокійно відповів, що поки не знаю, чи зверталися  “Chicago” до теми пожежників.
     А вночі, я зателефонував Сашкові, ми посміялися а потім ще довго розмовляли. Про музику...
 
     P.S. Саша, шкода що ти пішов так рано і так швидко. Мені не вистачає наших довгих телефонних розмов і твого гумору...
 
 
 
Олексій Коган 
* Копирование и цитирование информации разрешается только с согласия автора.
 
Тема с вариациями LIVE