вход

АвторизацияЗакрыть

Эссе Алексея Когана : Статьи

Мейнард Фергюсон (Maynard Ferguson)

23.06.2013

Киянам пощастило... Вони знов можуть „зняти капелюха” перед Еріком Айгнером, який у 2004 році влаштував візит в Україну Мейнарду Фергюсону та його оркестру. Особливо це відчувається сьогодні, коли Фергюсона вже немає з нами...

Подробнее

Пет Метіні (Pat Metheny)

07.06.2013

22 червня 1987-го пізно ввечері у концертному залі „Нивки” відбувалася незабутня імпреза – київські джазмени грали джем з музикантами Pat Metheny Group. Вірніше, спочатку кияни грали для гостей. Пол Вертіко, Марк Ледфорд, Девід Блеймаєрс і видатний гітарист Пет Метіні уважно слухали музику наших.

Подробнее

Олександр Нестеров

07.04.2013

Буду чесним – Саша Нестеров був одним з небагатьох музикантів, чиє відчуття гумору було тонким, прихованим і не передбачуваним. Ця риса абсолютно (на мою думку) не відповідала характеру музики, яку Саша створював. 

Подробнее

Тутс Тілеманс (Toots Thielemans)

15.01.2013

В березні 1994 я був в Брюсселі. До мого повернення в Київ залишалась доба. Вранці ми разом із моїм добрим другом Мішелем Бампсом пили каву. З магазину повернулась Соня, дружина Мішеля, і урочисто сказала: „Я тільки що побачила на вулиці афішу. Сьогодні ввечері в Краайнемі гратиме квартет твого улюбленого Тутса Тілеманса. Ти чуєш, Алєкс?”

Подробнее

Ді Ді Бріджуотер (Dee Dee Bridgewater)

11.12.2012

В 2004 році мені пощастило відвідати знаменитий “Chicago Jazz Festival”. В Чикаго я потратив завдяки зусиллям чудової і енергійної жінки – Марти Фаріон. Ії плідна робота щодо підтримки культурного обміну між Україною і США важко переоцінити. Взагалі, про мої пригоди в Чикаго і численні знайомства можна було б написати багато, але...

Подробнее

Стенлі Кларк (Stanley Clarke)

26.11.2012

На фестивалі “Джаз Коктебель 2006” виступав легендарний контрабасист та бас-гітарист Стенлі Кларк. Напередодні концерту Кларк зі своєю групою зажадав репетиції. Організатори фестивалю швидко знайшли невеличкий зал у місцевому будинку культури. Там, доречи, проходили усі прес-конференції фестивалю.

Подробнее

Олексій Козлов

08.11.2012

Наприкінці 70-х родина мого дядька відпочивала в Місхорі. Якось на вулиці дядько зустрів лідера легендарного радянського ансамблю „Арсенал” Олексія Козлова і познайомився з ним. Наступного дня дядько зателефонував мені із Криму і сказав, що я можу написати Козлову листа.

Подробнее

Джон Зорн (John Zorn)

31.10.2012

Кілька років тому збулась заповітна мрія відомого польського промоутера і директора фестивалю “Warsaw Summer Jazz” Маріуша Адамяка – до Варшави завітав знаменитий склад „Naked City” – співак Нік Паттон, гітарист Білл Фрізелл, басист Фред Фріт, органіст Уейн Хорвіц, барабанщик Джої Барон і головна дійова особа „Naked City” – саксофоніст і лідер Джон Зорн.

Подробнее

Майкл Брекер (Michael Brecker)

03.10.2012

Вперше я зустрів Майкла Брекера в Польщі, на фестивалі „Warsaw Summer Jazz Days’ 1997”. Майкл грав тоді у спеціальному проекті із тріо піаніста МакКой Тайнера. 

 
Подробнее

Джордж Бенсон (George Benson)

17.08.2012

Мені дійсно пощастило... Під час перебування Джорджа Бенсона в Києві, організатори попросили мене про допомогу – супроводжувати Бенсона, якщо він цього забажає, показати цікаві  місця  в Києві, провести прес-конференцію.

Подробнее
Тема с вариациями LIVE