вход

АвторизацияЗакрыть

Статьи

Джон Зорн (John Zorn)

31.10.2012

Кілька років тому збулась заповітна мрія відомого польського промоутера і директора фестивалю “Warsaw Summer Jazz” Маріуша Адамяка – до Варшави завітав знаменитий склад „Naked City” – співак Нік Паттон, гітарист Білл Фрізелл, басист Фред Фріт, органіст Уейн Хорвіц, барабанщик Джої Барон і головна дійова особа „Naked City” – саксофоніст і лідер Джон Зорн.

Подробнее

Олексій Коган: "Якби ви бачили, як я стрибав по сцені, коли Гайдукевич сказав "усе записано"!"

03.10.2012

Теле- і радіоведучий програм про джаз (який, утім, себе як ведучий не влаштовує), – про досвід співпраці з ТВі та філософію нішевого музичного телепродукту в калькуляторах продюсерів. (Інтерв'ю для Телекритики.)

Подробнее

Майкл Брекер (Michael Brecker)

03.10.2012

Вперше я зустрів Майкла Брекера в Польщі, на фестивалі „Warsaw Summer Jazz Days’ 1997”. Майкл грав тоді у спеціальному проекті із тріо піаніста МакКой Тайнера. 

 
Подробнее

Bob Margolin: "Когда я играю, не хочу разозлить Мадди Уотерса..."

25.09.2012

Интервью с выдающимся американским блюзовым гитаристом и вокалистом Бобом Марголиным.

Подробнее

"Jazz з Олексієм Коганом" глазами Mediaняни

01.09.2012

Репортаж портала MEDIAНЯНЯ со съемочной площадки проекта "Jazz з Олексієм Коганом", который 2 сентября стартует в эфире телеканала ТВі + интервью с продюсером Владимиром Каминским и ведущим Алексеем Коганом.

Подробнее

Джордж Бенсон (George Benson)

17.08.2012

Мені дійсно пощастило... Під час перебування Джорджа Бенсона в Києві, організатори попросили мене про допомогу – супроводжувати Бенсона, якщо він цього забажає, показати цікаві  місця  в Києві, провести прес-конференцію.

Подробнее

Боббі МакФеррін (Bobby McFerrin)

17.08.2012

На фестиваль „Порі Джаз” у Фінляндії я прибув із невеличким запізненням, кинув речі, зробив акредитацію і побіг до головної сцени, де вже мали розпочатися два цікаві концерти – спочатку тріо Чіка Коріа, а потім – квартет Боббі МакФерріна.

Подробнее

Ел Джерроу (Al Jarreau)

17.08.2012

Мені завжди дуже подобався Ел Джерроу. Взагалі, я вважаю Джерроу справжнім музичним революціонером – мультивокалістом, який змінив стереотипні погляди на голос і довів, що людський голос – неперевершений музичний інструмент.

Подробнее

Kiev Big Band: радиорепортаж о концерте

23.01.2012

Радиорепортаж Полины Григорьевой о концерте Kiev Big Band который состоялся в "Мастер Классе" 9 января 2012 года.

Подробнее

Джаз и классика на пути к небу

15.01.2012

4 декабря 2011 года в Национальной филармонии Украины (Киев) прошел благотворительный концерт «Рождественские встречи: Три Пиано».

Подробнее
Тема с вариациями LIVE